W dniu 14 stycznia 2017 roku już po raz kolejny Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Nowym Dworze Gdańskim zorganizowało zabawę choinkową dla dzieci z rodzin zastępczych pod hasłem „Mikołaj i Ja”. Impreza odbyła się na Sali Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego im. Ireny Sendlerowej w Nowym Dworze Gdańskim.

 

Podczas zabawy panował radosny nastrój. Dzieci były przebrane w stroje karnawałowe. Pojawiły się Księżniczki, Biedroneczki, Myszki Minie, Czarownice i Wróżki. Przybyli również Kowboje, Rycerze, Superbohaterzy, Policjanci i wiele innych, bardzo ciekawych osobowości. Na dzieci czekała moc atrakcji, m.in. konkursy z nagrodami, wybór Króla i Królowej Balu. W odwiedziny do dzieci przybył Mikołaj, który przyniósł prezenty dla każdego dziecka.

W imieniu własnym oraz dzieci umieszczonych w rodzinach zastępczych serdecznie dziękujemy Przedszkolakom oraz ich wychowawcom z Przedszkola w Krynicy Morskiej za ofiarowanie słodyczy, zabawek, książek oraz artykułów spożywczych, które wywołały uśmiech na twarzach uczestników zabawy.

Niezmiernie miło nam było przekonać się, że istnieją ludzie o wielkich sercach, wrażliwi na potrzeby innych.

Zapraszamy do galerii >>>