Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Nowym Dworze Gdańskim Aktualności

Pożyczka dla mikroprzedsiębiorców

 

Dyżury specjalistów Stowarzyszenia INTERIOS

W związku z zagrożeniem rozprzestrzeniania się wirusa covid-19 informujemy, że Stowarzyszenie Pomorskie Centrum Terapeutyczno Prawne INTERIOS uruchomiło telefoniczne dyżury specjalistów w zakresie pomocy m.in. psychologicznej, pedagogicznej, psychotraumatologicznej i prawnej – poniżej harmonogram dyżurów specjalistów.

 

Komunikat o pracy PCPR i POIK

komunikat Dyrektora PCPR

Komunikat Dyrektora PCPR

grafika koronawirusW związku z zagrożeniem rozprzestrzenienia się koronowirusa SARS-CoV-2 wywołującego chorobę covid-19, Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Nowym Dworze Gdańskim        w porozumieniu ze Starostą Nowodworskim, podjął decyzję o ograniczeniu kontaktów bezpośrednich z klientami Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Nowym Dworze Gdańskim.

Mając na uwadze przede wszystkim bezpieczeństwo zdrowotne, Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Nowym Dworze Gdańskim apeluje o ograniczenie wizyt w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Nowym Dworze Gdańskim.

Prosimy o kontakt w pierwszej kolejności telefoniczny 55/246-82-05, 55/246-81-75 lub mailem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Wnioski są do pobrania ze strony internetowej Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Nowym Dworze Gdańskim www.pcprndg.pl.

Proszę o zrozumienie zaistniałej sytuacji, zachowanie rozwagi i wszelkich, profilaktycznych środków ostrożności.

O dalszych jakichkolwiek zmianach w organizacji pracy Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Nowym Dworze Gdańskim będziemy informować na bieżąco.

Dodatkowe informacje