Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Nowym Dworze Gdańskim

Poszukujemy wolontariuszy

  • Dostosuj

Poszukujemy osób, które znajdą w sobie siłę by pomagać w razie potrzeby w Domach Pomocy Społecznej jako wolontariusze, by wesprzeć wyczerpany personel w zapewnieniu ciągłości opieki nad mieszkańcami DPS.

Obecnie jesteśmy Wszyscy w sytuacji, która sprawia, że czujemy się zagrożeni, odosobnieni, nie pewni kolejnych dni. Jednak są wśród nas osoby, które są silniejsze i potrafią poradzić sobie z sytuacją stresującą oraz wesprzeć innych. Do taki osób zwracamy się w tej chwili.

Stan epidemii na terenie całego kraju doprowadza niejednokrotnie do sytuacji w której występują braki kadrowe w każdej gałęzi życia zawodowego i społecznego, między innymi w Domach Pomocy Społecznej, miejscach gdzie potrzebna jest nie tylko pomoc specjalistyczna ale również ważne jest wsparcie personelu w bieżących działaniach.

Bardzo prosimy o kontakt z Panią Beatą Zawadzką - Wydział Oświaty i Spraw Społecznych Starostwa Powiatowego w Nowym Dworze Gdańskim pod nr telefonu 55 247 36 68 wew. 172 lub mailem pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., podając imię, nazwisko, numer telefonu. adres mailowy i oczekiwać na kontakt.

Dodatkowe informacje