Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Nowym Dworze Gdańskim

Komunikat Dyrektora PCPR

  • Dostosuj

grafika koronawirusW związku z zagrożeniem rozprzestrzenienia się koronowirusa SARS-CoV-2 wywołującego chorobę covid-19, Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Nowym Dworze Gdańskim        w porozumieniu ze Starostą Nowodworskim, podjął decyzję o ograniczeniu kontaktów bezpośrednich z klientami Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Nowym Dworze Gdańskim.

Mając na uwadze przede wszystkim bezpieczeństwo zdrowotne, Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Nowym Dworze Gdańskim apeluje o ograniczenie wizyt w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Nowym Dworze Gdańskim.

Prosimy o kontakt w pierwszej kolejności telefoniczny 55/246-82-05, 55/246-81-75 lub mailem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Wnioski są do pobrania ze strony internetowej Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Nowym Dworze Gdańskim www.pcprndg.pl.

Proszę o zrozumienie zaistniałej sytuacji, zachowanie rozwagi i wszelkich, profilaktycznych środków ostrożności.

O dalszych jakichkolwiek zmianach w organizacji pracy Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Nowym Dworze Gdańskim będziemy informować na bieżąco.

Dodatkowe informacje