Oferty pracy - Archiwum Oferty pracy - Archiwum

Informacja o wynikach naboru na stanowisko pracy - prawnik

Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Nowym Dworze Gdańskim informuje, że w wyniku naboru na stanowisko prawnik w ramach umowy zlecenie na 2014 rok w Powiatowym Ośrodku Interwencji Kryzysowej w Nowym Dworze Gdańskim wybrany został:

 

L. p.

Imię i nazwisko

Miejsce zamieszkania

1.

 

Paweł Wdowicz

 

Nowy Dwór Gdański

 

Uzasadnienie: Pan Paweł Wdowicz spełnił wszystkie wymagania zawarte w „Informacji o możliwości składania ofert pracy na umowę zlecenie w Powiatowym Ośrodku Interwencji Kryzysowej” z dnia 10 grudnia 2013 r..

Informacja o wynikach naboru na stanowisko pracy - psycholog

Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Nowym Dworze Gdańskim informuje, że w wyniku naboru na stanowisko psycholog w ramach umowy zlecenie na 2014 rok w Powiatowym Ośrodku Interwencji Kryzysowej w Nowym Dworze Gdańskim wybrany został:

L. p.

Imię i nazwisko

Miejsce zamieszkania

1.

 

Ignacy Wiktor Hadała

 

Gdańsk

Uzasadnienie: Pan Ignacy Hadała spełnił wszystkie wymagania zawarte w „Informacji o możliwości składania ofert pracy na umowę zlecenie w Powiatowym Ośrodku Interwencji Kryzysowej” z dnia 10 grudnia 2013 r..

Nabór na wolne stanowiska pracy

Informujemy, że w związku z możliwością składania ofert pracy na stanowisko psychologa złożona została jedna oferta. Na stanowisko prawnika złożone zostały dwie oferty pracy.

Informacja o wynikach naboru na stanowisko pracy ds. usamodzielnień, odpłatności i egzekucji należności, ds. pozyskiwania środków z Europejskiego Funduszu Społecznego


W wyniku zakończenia procedury naboru na ww. stanowisko pracy Komisja Rekrutacyjna na posiedzeniu w dniu 02.04.2013 r. wybrała:

Panią Beatę Piekarską zam. Nowy Dwór Gdański

 

Uzasadnienie: Pani Beata Piekarska wykazała się dużą wiedzą ukierunkowaną tematycznie jak również nt.  samorządu – otrzymała najlepszy wynik ogólny w rozmowie kwalifikacyjnej i teście. Pani Beata Piekarska spełniła wymagania zawarte w „Ogłoszeniu”.

Dodatkowe informacje