2011 Aktualności

Festyn "Profilaktyka uzależnień i środków odurzających"


Dnia 29 maja 2011 r. na terenie Ludowego Klubu Sportowego w Nowym Dworze Gd. w ramach projektu systemowego „Kariera bez barier” odbył się festyn pt. „Profilaktyka uzależnień i środków odurzających”. Zorganizowało go Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Nowym Dworze Gd.

Czytaj więcej: Festyn "Profilaktyka uzależnień i środków odurzających"

Kolonie


W dniu 12 lipca 2011 r. rozpoczynają się 14 - dniowe kolonie zorganizowane dla dzieci z rodzin objętych wsparciem z ramach projektu systemowego "Kariera bez barier". Kolonie zorganizowane zostaną w miejscowości Międzywodzie.

 

Druga grupa dzieci rozpocznie 18 - dniowe kolonie w dniu 2 sierpnia 2011 r..

Kurs "Nowoczesne techniki wykańczania wnętrz"


W dniach 18.05.2011 - 21.06.2011 odbywał się kurs "Nowoczesne techniki wykańczania wnętrz", zorganizowany dla jednego z uczestników projektu systemowego "Kariera bez barier". Celem kursu było teoretyczne i praktyczne przygotowanie słuchacza do wykonywania prac w budownictwie przy zastosowaniu nowoczesnych technik wykończeniowych. Kurs przeprowadził Ośrodek Kształcenia Zawodowego z Elbląga.

Kurs - Operator maszyn numerycznie sterowanych


18 lipca 2011 r. rozpocznie się kurs "Operator maszyn numerycznie sterowanych" zorganizowany dla jednego z uczestników projektu systemowego "Kariera bez barier".


Kurs poprowadzi Pomorska Izba Rzemieślnicza Małych i Średnich Przedsiębiorstw z Gdańska. Planowany termin zakończenia kursu to 9 września 2011 r.

Czytaj więcej: Kurs - Operator maszyn numerycznie sterowanych

Kurs - "Obsługa kas fiskalnych"


W dniach 21 - 22 listopada 2011 r. w siedzibie Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Nowym Dworze Gd. odbył się kurs obsługi kas fiskalnych. Został on poprowadzony przez Akademię Kształcenia i Doradztwa "Vademecum" dla czterech uczestników projektu systemowego "Kariera bez barier".

 

Celem kursu było teoretyczne i praktyczne przygotowanie słuchaczy do pracy w branży handlowej, gdzie wymagana jest umiejętność obsługi kas fiskalnych.

Dodatkowe informacje