Projekt EFS 2011

Spotkania rodzinne PDF Drukuj Email


W kwietniu oraz czerwcu 2011 r. odbyły się spotkania z dwiema rodzinami w ramach projektu systemowego "Kariera bez barier" organizowanego przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Nowym Dworze Gdańskim.

Więcej…
 
Kurs - obsługa kasy fiskalnej PDF Drukuj Email


Dnia 5 lipca 2011 r. rozpoczął się kurs "Obsługa kas fiskalnych i minimum sanitarne" zorganizowany  dla jednego z uczestników projektu systemowego "Kariera bez barier".

 

Więcej…
 
Kurs "Nowoczesne techniki wykańczania wnętrz" PDF Drukuj Email


W dniach 18.05.2011 - 21.06.2011 odbywał się kurs "Nowoczesne techniki wykańczania wnętrz", zorganizowany dla jednego z uczestników projektu systemowego "Kariera bez barier". Celem kursu było teoretyczne i praktyczne przygotowanie słuchacza do wykonywania prac w budownictwie przy zastosowaniu nowoczesnych technik wykończeniowych. Kurs przeprowadził Ośrodek Kształcenia Zawodowego z Elbląga.

 
Festyn "Profilaktyka uzależnień i środków odurzających" PDF Drukuj Email

Dnia 29 maja 2011 r. na terenie Ludowego Klubu Sportowego w Nowym Dworze Gd. w ramach projektu systemowego „Kariera bez barier” odbył się festyn pt. „Profilaktyka uzależnień i środków odurzających”. Zorganizowało go Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Nowym Dworze Gd.

Więcej…
 
Wyjazd do kina PDF Drukuj Email


W dniu 14.05.2011 r. dla rodzin, które są beneficjentami projektu systemowego "Kariera bez barier" zorganizowany został wyjazd do kina.

Więcej…
 
Strona 2 z 3