Strona Główna
Poszukiwani kandydaci do pełnienia funkcji rodziny zastępczej PDF Drukuj Email

POWIATOWE CENTRUM POMOCY RODZINIE
W NOWYM DWORZE GDAŃSKIM POSZUKUJE KANDYDATÓW
DO PEŁNIENIA FUNKCJI RODZINY ZASTĘPCZEJ

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Nowym Dworze Gdańskim poszukuje kandydatów do pełnienia funkcji rodziny zastępczej dla dzieci pozbawionych częściowo lub całkowicie możliwości opieki rodziców biologicznych.

Więcej…
 
Tydzień pomocy ofiarom przestępstw PDF Drukuj Email

W związku z Tygodniem Pomocy Ofiarom Przestępstw Prokuratura Rejonowa w Malborku zawiadamia, że w dniach 19-25 lutego 2018 r. osoby pokrzywdzone przestępstwami mogą skorzystać z porad prokuratorów i uzyskać informacje na temat przysługujących im uprawnień oraz sposobu załatwiania spraw związanych z czynami popełnionymi na ich szkodę. Zainteresowani mogą zgłaszać się w w/w terminie do Prokuratury Rejonowej w Malborku w godzinach od 9.00 do 15.00.

 
Ogłoszenie o naborze na stanowisko - PSYCHOLOG PDF Drukuj Email

Informacja o ofercie >>>

 
Dyżur Pracownika w Powiatowym Ośrodku Interwencji Kryzysowej PDF Drukuj Email

Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie informuje, iż w dniach 15 - 16 oraz 19 i 20 lutego 2018 roku, pracownik socjalny nie będzie pełnił dyżuru w Powiatowym Ośrodku Interwencji Kryzysowej. W tych dniach dyżur pełni pracownik Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie przy ul. Warszawskiej 28A. Kontakt telefoniczny: 55 246 81 75 lub 55 246 82 05.

 
Informacja o wyniku naboru - PSYCHOLOG PCPR PDF Drukuj Email

Informacja o wyniku naboru >>>

 
Informacja o wyniku naboru - PSYCHOLOG POIK PDF Drukuj Email

PSYCHOLOG

 

Na ww. stanowisko pracy w Powiatowym Ośrodku Interwencji Kryzysowej należącym do struktur Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Nowym Dworze Gdańskim w wyniku zakończenia naboru wybrana została:

PANI OLGA JOANNA KOBYLIŃSKA – zam. Pruszcz Gdański

 

 

Uzasadnienie: Pani Olga Joanna Kobylińska spełniła wszystkie wymagania zawarte w informacji        o możliwości składania ofert pracy w ramach umowy zlecenie w Powiatowym Ośrodku Interwencji Kryzysowej w Nowym Dworze Gdańskim - ogłoszonej w dniu 22 grudnia 2018 r.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>