Wyrównywanie różnic

Program wyrównywania różnic między regionami III - 2017

Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Nowym Dworze Gdańskim, informuje, iż Zarząd Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w Warszawie uchwałą Nr 76/2017 z dnia 05.10.2017 r. ustalił termin składania wniosków i wystąpień przez samorządy powiatowe o dofinansowanie w ramach „Programu wyrównywania różnic miedzy regionami III”

Ze środków przeznaczonych na realizację programu może zostać udzielona pomoc w ramach:

 

Program wyrównywania różnic między regionami II - zmiana terminu w obszarze A

 

Program wyrównywania różnic między regionami II - terminy - 2014 r.

 Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Nowym Dworze Gdańskim informuje, iż Zarząd Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w Warszawie ustalił termin na składanie wniosków i wystąpień samorządów wojewódzkich i powiatowych o dofinansowanie w ramach programu pn. „Program wyrównywania różnic między regionami II”.

 

Program wyrównywania różnic między regionami II - terminy


 

 Informujemy, iż Zarząd Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w Warszawie ustalił termin do dnia 30 kwietnia 2013 roku na składanie wniosków i wystąpień samorządów wojewódzkich i  powiatowych w siedzibie właściwego miejscowo Oddziału PFRON o dofinansowanie w ramach programu pn. „Program wyrównywania różnic między regionami II”.

 

 

 

Program wyrównywania różnic między regionami II


Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej informuje o możliwości składania wniosków o dofinansowanie projektów w ramach programu pn. "Program wyrównywania różnic między regionami II" - w obszarze A - wyposażenie obiektów służących rehabilitacji osób niepełnosprawnych w sprzęt rehabilitacyjny, którego realizatorem jest Samorząd Województwa Pomorskiego.

 

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 2