Strona Główna
Dyżur w Ośrodku Interwencji Kryzysowej PDF Drukuj Email

Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie informuje, iż w dniu 31 października 2017 r. oraz 7 listopada 2017 r., pracownik socjalny nie będzie pełnił dyżuru w Powiatowym Ośrodku Interwencji Kryzysowej. W tym dniu dyżur pełni pracownik Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie przy ul. Warszawskiej 28A. Kontakt telefoniczny: 55 246 81 75 lub 55 246 82 05.

 
Wyniki naboru na stanowisko - pracownik socjalny PDF Drukuj Email

Na ww. stanowisko pracy w Powiatowym Ośrodku Interwencji Kryzysowej w Nowym Dworze Gdańskim należącym do struktur Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Nowym Dworze Gdańskim w wyniku zakończenia naboru wybrana została:

 

PANI JOANNA KOWALCZUK – zam. Łaszka gm. Sztutowo

 

Uzasadnienie: Pani Joanna Kowalczuk spełniła wszystkie wymagania zawarte w informacji ogłoszonej w dniu 12 września 2017 r. o możliwości składania ofert pracy na wolne stanowisko pracy w Powiatowym Ośrodku Interwencji Kryzysowej w Nowym Dworze Gdańskim należącym do struktur Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Nowym Dworze Gdańskim

 
Program wyrównywania różnic między regionami III - 2017 PDF Drukuj Email

Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Nowym Dworze Gdańskim, informuje, iż Zarząd Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w Warszawie uchwałą Nr 76/2017 z dnia 05.10.2017 r. ustalił termin składania wniosków i wystąpień przez samorządy powiatowe o dofinansowanie w ramach „Programu wyrównywania różnic miedzy regionami III”

Ze środków przeznaczonych na realizację programu może zostać udzielona pomoc w ramach:

Więcej…
 
Terapia przez zabawę PDF Drukuj Email

Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Nowym Dworze Gdańskim, zaprasza chętne dzieci w wieku 8-12 lat do udziału w spotkaniach grupy socjalizacyjnej „Terapia przez zabawę”. Spotkania dla dzieci odbywać się będą w siedzibie Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie przy ul. Warszawskiej 28 A w Nowym Dworze Gdańskim, dwa razy w tygodniu w godzinach popołudniowych, (zgodnie z ustalonym harmonogramem).

Zainteresowanych rodziców zapraszamy o zgłoszenie się do końca października bieżącego roku w siedzibie Powiatowego Ośrodka Interwencji Kryzysowej ul. Warszawska 52 w Nowym Dworze Gdańskim, lub pod numerem telefonu 55 261 73 04.

 
Wyniki naboru na stanowisko - pracownik socjalny PDF Drukuj Email

Informacja o wynikach naboru na stanowisko pracy

w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie

w Nowym Dworze Gdańskim

 

PRACOWNIK SOCJALNY

 

Więcej…
 
Dni Solidarności z Osobami Chorującymi Psychicznie PDF Drukuj Email

Pomorska Koalicja na Rzecz Zdrowia Psychicznego serdecznie zaprasza do udziału
w obchodach Dnia Solidarności z Osobami Chorującymi Psychicznie,
które odbędzie się na Pomorzu w dniach 17-22 września 2017r.

Celem wydarzenia jest zwiększenie świadomości społecznej w zakresie chorób psychicznych – w szczególności schizofrenii oraz przybliżenie problematyki związanej z sytuacją osób
i rodzin doświadczających kryzysów psychicznych.

Obchody w ramach kampanii społecznej na rzecz podniesienia świadomości  na temat chorób i zaburzeń psychicznych „Odmień swoją głowę”

Szczegółowy program obchodów dostępny jest na stronie internetowej www.otwartebramy.org